Polityka prywatności


Klauzula informacyjna

Na podstawie art. 14 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO) informujemy o zasadach przetwarzania Pana/Pani danych osobowych oraz przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

Tożsamość i dane kontaktowe Administratora

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma Kawaii Sushi Małgorzata Kachniarz działająca w Legionowie przy ulicy Reymonta 12 lok 27. Strona internetowa http://www.kawaiisushi.pl. Z Administratorem można skontaktować się poprzez adres email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., drogą telefoniczną 533499931 lub pisemnie na adres ul. Reymonta 12 lok 27, 05-120 Legionowo. Inspektorem danych osobowych jest Małgorzata Kachniarz z którą można skontaktować się telefonicznie 533499931 lub w lokalu Administratora.

Które dane osobowe Pani/Pana będą przetwarzane

Imię, nazwisko, adres dostawy, telefon.

Cel przetwarzania Pani/Pana danych osobowych

Dane osobowe będą przetwarzane w celu zrealizowania dostawy zestawów sushi.

Komu będą udostępniane Pani/Pana dane osobowe?

Pracownikom i dostawcom Administratora, a także platformom zewnętrznym współpracującym z Administratorem w celu realizacji zamówień.

Okres przechowywania Pani/Pana danych osobowych

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą przez okres realizacji zamówienia do 12 miesięcy po jego zakończeniu lub do czasu zgłoszenia skutecznego sprzeciwu listem poleconym na adres Administratora.

Czy istnieje wymóg podania danych osobowych?

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niepodanie danych oznaczonych jako niezbędnych do realizacji zamówienia z dostawą uniemożliwi tę usługę. Zawsze jest możliwość odbioru osobistego zestawów sushi w lokalu przy ul. Reymonta 12 lok 27 w Legionowie.

Źródło pochodzenia Pani/Pana danych osobowych

Pani/Pana dane osobowe zostały pozyskane poprzez Pani/Pana kontakt telefoniczny lub inne elektroniczne kanały komunikacji z Administratorem.